Fundacja GAJUSZ

[button]??

Kim jesteśmy?
Odmieniamy rzeczywistość nieuleczalnie i przewlekle chorych dzieci i ich rodzin, jesteśmy obecni na oddziałach onkologicznych, prowadzimy domowe hospicjum, a także hospicjum stacjonarne dla dzieci opuszczonych.

Potrzebujemy:
Musimy teraz dokończyć remont pokojów dla rodziców i drugiego piętra (nie wszystkie dzieci są osierocone, niektóre są zbyt ciężko chore, żeby być w domu, rodzice mogliby im towarzyszyć, odwiedzać…Dlatego chcemy wyremontować dla nich pokoje w których mogliby zamieszkać na ten czas), brakuje nam również wyposażenia do gabinetów lekarskich (meble, drzwi).

Dlaczego CELMA ma pomóc właśnie nam?
Jest rzeczywistość i jest codzienność, i jest rzeczywistość hospicjum – ona codziennie wymaga cudów, małych i dużych. Prosimy Państwa o cud średni. Małe dzieją się codziennie w domach naszych podopiecznych. Wszystkie one złożą się na ten wielki cud. Cudom potrzebne są: energia, emocje i trochę pomocy. Wiemy, że w życiu naszych małych podopiecznych będzie wszystko tak, jak ma być, że nie zmienimy ich losu, ale najważniejsze jest to,  jak przeżyją czas, który im pozostał. Na to mamy wpływ. I wiemy, ze samotność nie jest dla dzieci, ani dla nikogo.

 

[button]??