O akcji

Moc Polskich Świąt

Wiele podmiotów, niosących na co dzień pomoc innym, wymaga wsparcia finansowego lub  innego rodzaju. W każdym województwie lub mieście można znaleźć placówki wychowawcze lub oświatowe, fundacje czy organizacje pożytku publicznego, które działają w katastrofalnych warunkach technicznych i sanitarnych, bez perspektyw na renowację lub remont budynku. To właśnie z myślą o nich zainicjowana została akcja MOC POLSKICH ŚWIĄT.

Celma – organizator akcji

Firma Celma, organizator projektu, dokona wstępnej selekcji zgłoszeń i na tej podstawie wyłoni 16 budynków. Decyzja o tym, który z nich zostanie odrestaurowany, zależeć będzie wyłącznie od internautów. Dzięki załączonej interaktywnej mapie Polski z łatwością zobaczymy, gdzie usytuowane są poszczególne budynki. Niezależnie, czy kierujemy się lokalnym patriotyzmem, czy chęcią wsparcia konkretnej instytucji, warto poświęcić chwilę i zagłosować na jedną z propozycji, gdyż cel jest szczytny.

Głosowanie

Dbając o bezpieczeństwo i uczciwość głosowania głosować będą mogły tylko osoby, które utworzą konto. Głosować można raz na dobę, na każdego z uczestników. Całą akcję można śledzić również na Facebooku oraz w serwisie Youtube.

Nagrody

Remont w wysokości 50 tys. zł dla uczestnika, który zdobędzie najwięcej głosów.

 

Głosujmy!